Pohled do údolí

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 22:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč