V zimě

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1956
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: 42 x 53 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč