1199. Žena
Autor: Karel Veržakovský
(1924 Mokrůvky (Břeclav) - 1963)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 56 cm, výška: 71 cm, rámování: 74 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč