82. Postavy
Autor: Karel Veržakovský
(1924 Mokrůvky (Břeclav) - 1963)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 52 x 71 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč