Sekáč

Autor: Vítězslav Fleissig
(1893 Praha - 1955 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: křída, datace: 1951
Šířka: 43 cm, výška: 57 cm, rámování: 82 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč