299. Sekáč
Autor: Vítězslav Fleissig
(1893 Praha - 1955 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: křída, datace: 1951
Šířka: 43 cm, výška: 57 cm, rámování: 82 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 22:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč