Morový sloup

Autor: Vítězslav Fleissig
(1893 Praha - 1955 Praha)

Signováno vlevo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 08 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 17 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč