Bulharské moře

Autor: Vilém Karel Hanuš
(1906 Příbor)

signováno a datováno vpravo nahoře
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 79,5 x 79,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč