1459. Talíře
cínové talíře, značené zespodu, celkem 3 kusy, jeden datován 1782, průměr 21-26 cm
Šířka: 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč