35. Socha vzhlíží na Kostel svatého Mikuláše

Autor: Eduard Meier
(1893 Praha - 1924)

Vlevo dole pod paspartou tužkou napsáno: origo lept. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 32 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč