147. Korbel s víčkem
cínový korbel zdobený rytím, značeno zespodu víka puncovní značkou
Materiál: cín
Výška: 23 cm
Konec dražby: 14.08.2018 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč