146. Marc Henry Meunier - Le défilé du printemps
signováno vpravo dole v tisku, paspartováno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 88 cm, výška: 28 cm, rámování: 35 x 98 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 19:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč