147. Šachové figury - 6 ks
signováno a datováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 31 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč