190. Prachovské skály
Autor: Josef Zeman
(1893 Litoměřice - 1951)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1928
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x 75 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč