1210. Ovce
Autor: Viktor Kutzer
(1885 Velké Karlovice - 1948 Moravská Ostrava)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: křída, datace: 1957
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 58 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč