Ovce

Autor: Viktor Kutzer
(1885 Velké Karlovice - 1948 Moravská Ostrava)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: křída, datace: 1957
Šířka: 48 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 58 cm

Konec dražby: 14.06.2021 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč