8. Krávy u vody - Velký formát
Autor: Ludwig Ernst Franke
(1886 Vídeň - 1948 Vídeň)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 81 cm, rámování: 90 x 108
Konec dražby: 17.09.2019 19:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč