72. Zvíkov - červnové ráno
Autor: Emil Fejk
(1896)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm, rámování: 67 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 24.11.2021 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč