Zátiší s rakem

Autor: Josef Strnad
(1889 Praha - 1952 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 87 cm, výška: 59 cm, rámování: 71 x 99 cm

Konec dražby: 17.09.2019 19:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč