Kostel Sv. Mikuláše

Autor: Jožka Kraťochová
(1889 Kroměříž - 1978 Kolín)

signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 77 cm

Konec dražby: 17.09.2019 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč