23. Kostel Sv. Mikuláše
Autor: Jožka Kraťochová
(1889 Kroměříž - 1978 Kolín)
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 77 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč