10. Stará cesta k Benešovu

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1977
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:04 SELČ

Zbývá: 1d 13h 33m 20s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč