Stromy v lese

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 27 x 32 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč