1657. Zátiší s lahví
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 22 cm, rámování: 37 x 54 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč