Kytice ve váze

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 46 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč