Zátiší s velikonočním vejcem

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 38 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč