1661. Květiny ve džbánu
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 56 cm, rámování: 71 x 56 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč