1686. Věž
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 32 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč