Květiny ve džbánu

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 56 cm, rámování: 71 x 56 cm

Konec dražby: 29.11.2021 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč