U vody

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno a nově rámováno
Technika: tempera
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 73 cm

Konec dražby: 05.10.2020 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč