U Výstaviště v Holešovicích

Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, datace: 1965
Šířka: 67 cm, výška: 55 cm, rámování: 58 x 70 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč