93. Růže
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 21 cm, rámování: 31 x 31 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč