96. Zátiší s velikonočním vejcem
Autor: Jaromír Jindra
(1895 Vacov - 1984 Praha)
signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 38 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč