82. V zimě

Autor: Otto Hamerlík

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1937
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč