83. V zimě
Autor: Otto Hamerlík
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1937
Šířka: 71 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 85 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč