89. Břízy na podzim
Autor: Bruno Fischer
(1860 - 1932)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 57 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 18.09.2019 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč