127. České chalupy
Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48,5 x 63,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč