Drahovice u Karlových Varů

Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)

Signováno vpravo dole. Zezadu uveden místopisný údaj a údaj o místě veřejného vystavení. Zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 100 cm, výška: 69 cm, rámování: 90 x 122 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč