6. Chalupa - XL Formát

Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování a datace 1949, plátno protrženo, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1949
Šířka: 75 cm, výška: 95 cm, rámování: pošk. 117 x 97 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 20:02 SELČ

Zbývá: 16d 6h 6m 31s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč