90. Karavana v zimě
Autor: Vilém František Hauk (Staněk)
(1910 Pardubice - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 56 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč