Dívka v kroji

nesignováno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 14:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč