147. Korbel s víčkem

cínový korbel zdobený rytím, značeno zespodu víka puncovní značkou
Materiál: cín
Výška: 23 cm

Konec dražby: 14.08.2018 21:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč