147. Pierot
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně psané věnování autora
Šířka: 20 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 43 x 36 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 29.11.2021 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč