205. Školka na procházce
Autor: Vladimír Škranc
(1922 Rohozná - 2002)
signováno vpravo dole, datováno 57, autorský štítek na reversu
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 28,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 42 x 32 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč