4. Snímání z kříže
Autor: Fraňo Štěfunko
(1903 Farkašín - 1974 Martin (Slovensko))
signováno a datováno vpravo dole, umístěné na dřevěném podkladu a podstavci, patinovaná sádra
Datace: 1940
Výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.09.2019 19:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč