1225. Universum I.
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno a datováno dole uprostřed, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 48 x 35 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 10.02.2020 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč