281. Hortus
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 88 cm, výška: 32 cm, rámování: 33 x 90 cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč