Nebula

Autor: Tom Solo
(? ?)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 88 cm, výška: 32 cm, rámování: 33 x 90 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč