64. Orgie
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky
Šířka: 62 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 65 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč