Hortus

Autor: Tom Solo

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 88 cm, výška: 32 cm, rámování: 33 x 90 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč