Kytice jiřin

Autor: Josef Drha
(1912 Zábřeh - 2009)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1978
Šířka: 80 cm, výška: 122 cm, rámování: 138 x 96 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč