134. In memoriam Praha
Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)
signováno vpravo dole tužkou a vlevo autorské razítko, datace vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, v soupisu díla od Arthura Nováka uvedeno pod číslem 211
Technika: lept, datace: 1913
Šířka: 39 cm, výška: 32 cm, rámování: 51 x 56,5 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč